Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/clients/client4/web1/web/data/include/settings/settings.php on line 91
SDH Březová

Seznam sponzorů SDH Březová

Hlavní partneři

Firma ZICO s.r.o. byla založena v roce 1995 se záměrem vyrábět modely a prototypové díly pro automobilový průmysl. Během let své činnosti se hlavní obor podnikání firmy ustálil na maloseriové výrobě kompozitových dílů včetně jejich vývoje a návrhu řešení výroby.

LUKOV Plast spol. s r.o. je společnost s dvacetiletou historií s výrobou v Českém Dubu. Zaměřuje se na vývoj a výrobu plastových, technických a elektro dílů pro automobilový průmysl. LUKOV Plast spolupracuje prostřednictvím svých zákazníků na vývoji nových dílů pro vozy značek Škoda, Volkswagen, Seat. V roce 2012 překročil počet zaměstnanců 160, obrat přesáhl 413 mil. Kč (=16,5 mil. EUR).

Firma Jan Perner vznikla v polovině roku 1997 a z počátku se zabývala především obchodem slévárenských výrobků a dílů strojů pro cihlářský průmysl do Německa. Od roku 2000 firma začala s výrobou konstrukcí, hal a podobných zařízení pro různé technologie, např. slévárenství, potravinářský průmysl atd. V roce 2007 jsme se přestěhovali do nové výrobní haly, kde v současnosti pracuje 17 zaměstnanců.

Společnost BK Technic s.r.o. byla založena na základě zkušeností s technologiemi a prostředím v automobilovém průmyslu.

Naše činnost spadá do oblasti vývoje, projekce a výroby vlystních technologických celků pro aplikaci lepidel a tmelů, dále technologických celků pro dopravu, míchání, směšování, čerpání, dávkování a aplikaci tekutin především v lakovnách.

Nadace AGROFERT se snaží pomáhat přesně tam, kde je třeba. Stěžejním projektem nadace je Fond pro rodiče samoživitele, dětem ze sociálně slabých rodin je určen i projekt Sportovních center a Stipendijní fond. Obecně směřuje nadace pomoc do oblasti podpory dětí a mládeže, sociálních projektů, podpory zdraví a rozvoje regionů.

ŠKODA AUTO a.s. je největší český výrobce automobilů. Sídlo společnosti je v Mladé Boleslavi, v rámci ČR má dva další výrobní závody v Kvasinách a ve Vrchlabí a jako odštěpný závod vlastní Střední odborné učiliště strojírenské. Jediným vlastníkem je od roku 2007 společnost Volkswagen Finance Luxemburg S.A. se sídlem v Lucemburku.

Škoda Auto je dlouhodobě největší českou firmou podle tržeb, největším českým exportérem a jedním z největších českých zaměstnavatelů. Společnost byla celkem čtrnáctkrát vyhlášena českou firmou roku v soutěži Českých 100 nejlepších

Mediální partner

začali jsme vysílat 23.září 1991 jako jedna z prvních soukromých stanic  v ČR jsme dlouhodobě nejposlouchanější regionální stanice v oblasti.

Děkujeme všem sponzorům a dárcům, kteří nás podpořili finančním i věcným darem.